Menü
Alışveriş Sepetiniz
Shein ürünleri MaxiModa.net farkıyla artık Türkiye'de!

İade Süreçleri

İade Süreci ve Şartları


İnternet sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (otuz)  gün içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Mayo , Kişiye Özel Ürünler, Aksesuar Setler ve Tüm Aksesuar, Altın grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce, hesabım menüsünde yer alan İadeler linki üzerinden formu doldurmanız gerekmektedir.

İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Faturası olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir.  Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Satın alma esnasında promosyona hak kazanılmış ise, satışa konu edilmiş ürünün veya verilen siparişin mütemmim cüz’ü niteliğindeki promosyon ürünü, ürünün asıl faturasını ve kargo teslim tutanağı örneğini şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir. Promosyon ürün iade edilmez ise, maximoda.net tarafından normal satışa konu edilerek müşteriye fatura edilir ve isabet eden bedel tahsil edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Tarafımıza ulaşan ürün belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir.

 

Satın alım esnasında 3 al 2 öde veya buna benzer  bir kampanyadan yararlanılmış ise, kampanyalı tüm ürünlerin iade edilmesi zorunludur. Kampanyalı siparişlerde, kampanya bedeli sepette yer alan tüm ürünlere uygulandığı için, ürün bazlı iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Bütün ürünlerin iade edilmesi zorunludur.

 

Ürünü faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak PTT  kargo ile aşağıda yer alan adrese göndermeniz gerekmektedir.

 

Kargo anlaşma kodu: 100329286

Üçtutlar Mah. Osmancık Cad. No:24/6 Çorum/MERKEZ

Alıcı Adı: Rönesans İnovasyon ve Mühendislik A.Şİade ürününüz tarafımıza ulaştığında, uzman ekibimiz tarafından incelenecek iadeye uygun görüldüğü takdirde iade işleminiz başlatılacaktır. İade edilmek istenen ürünün bedeli yasal süre olan 10 işgünü (ürünün elimize ulaşmasından itibaren) içerisinde kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli yapılan işlemlerde bankalar tarafından geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılabilmektedir. MaxiModa, bütün tutarı işlem yapılan karta iade eder.

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirildiyse tarafımıza Iban ve TC numarası iletmeniz gerekmektedir. Ücret iadeniz vereceğiniz Iban numarasına 10 işgünü içerisinde yansıtılacaktır. Bilgilerinizi siparis@maximoda.net adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.
DUYURU

Değerli Müşterilerimiz;

www.maximoda.net'dan verdiğiniz siparişlerin her biri hijyen koşulları çerçevesinde dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır.